Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Aktuality a tiskové zprávy

Pivovarské slavnosti v Benešově uzavře KISS revival

Tradiční XXIV. pivovarské slavnosti, které se uskuteční tuto sobotu 12. září od 12 hodin v Benešově představí kromě nefiltrovaného piva z tanků i rock'n'roll, punk, country, swing nebo rock v podání glam rockové legendy Kiss revival.

Ten, kdo by chtěl na vlastní oči vidět, jak vypadá pivovar v Benešově a měl by chuť ochutnat místní speciály, má jedinečnou možnost tuto sobotu 12. září od 12 hodin navštívit areál pivovaru. V rámci pivovarských slavností pořádá Ferdinand prohlídky svého pivovaru - při této příležitosti na dvoře poteče nefiltrované pivo přímo z ležáckých tanků. I letos bude možnost zažít pivní degustaci, kde se můžete dozvědět zajímavosti a vyzkoušet si své znalosti o pivu a sladovnictví i mnohem více k samotné výrobě piva nebo si vyzkoušet rodeo na lahvi, tzv. „Zkroť si splašeného lahváče“. Pro děti bude připravený doprovodný program (tvořivý koutek, tanec, divadlo, malování na obličej, ječmenové hrátky, soutěže s pivovarskou tematikou) apod. Hudební program bude probíhat na dvou scénách, představí se např. Big band Horáček SwingOrchestra, hrající swingovou, filmovou a taneční hudbu, legendární Rotor Poříčí, Český šraml pod taktovkou Jana Slabého, místní kapela Čejka band nebo Štěpán Kojan, frontman kapely KEKS. Celý hudební večer uzavře hodinové vystoupení KISS revival, téměř věrná imitace americké glam rockové kapely, která byla v dubnu 2014 uvedena do Rock And Rollový síně slávy. Více na www.skutecnepivo.cz.

malá scéna: velká scéna:

13:00 – 14:00 Český šraml 15:00 – 16:00 Big band Horáček SwingOrchestra

14:00 – 15:00 Slapdash 17:00 – 18:00 Čejka Band

16:00 - 17:00 Štěpán Kojan 19:00 – 20:00 Bílá nemoc

18:00 - 19:00 ROTOR Pořící 21:00 – 22:00 KISS revival

20:00 -21:00 RockTom

Vstupné do areálu pivovaru je 99,-Kč (v ceně vstupného jedno pivo zdarma), děti mají vstup volný.

9.9.2015

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše