Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Slavnosti a oslavování - Fotogalerie

zpět na seznam

1.5. 2010 - Středočeské pivní slavnosti ve Velké Dobré u Kladna

Od 11 do 21 hodin teklo na louce letiště pivo ze 14 pivovarů.

14 pivovarů a jen jedna 15%. Ta byla Ferdinandova - zcela nový světlý ležák, který tak měl zde na slavnostech svou velkou premiéru.

Chutnal všem a tak nám odpustili i tu frontu, co si na něj museli vystát...Středočeské pivní slavnosti ve Velké Dobré u Kladna
Středočeské pivní slavnosti ve Velké Dobré u Kladna
Středočeské pivní slavnosti ve Velké Dobré u Kladna
Středočeské pivní slavnosti ve Velké Dobré u Kladna

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše