Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Slavnosti a oslavování - Fotogalerie

zpět na seznam

14.5. - 30.5. 2010 Pivní festival Letňany

14.5.2010 - 30.5. 2010

Štěrková louka, na ní 4 obrovské stany a v nich teklo pivo od desítek pivovarů z desítek píp ...

Na pípách Ferdinanda se točily dva naše speciály: novinka našeho pivovaru - světlý speciál 15% d´Este a polotmavý speciál 7 Kulí.

Oba se pily pro chuť, někdy i pro žízeň, i když jí počasí moc nepřálo. A krásné dívky roznášely pulitry s bohatou pěnou, těch našich se skutečným pivem z Benešova bylo 12682.

Tak za rok zase nashledanou se správným pivem na správném místě.......Pivní festival Letňany
Pivní festival Letňany

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše