Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Slavnosti a oslavování - Fotogalerie

zpět na seznam

17.9.2011 XX. Pivovarské slavnosti

OSLAVA SKUTEČNÉHO PIVA V BENEŠOVĚ 17.9.2011

Pivo navařeno, sezení a stany připraveny, podia ozvučena, pípy v pohotovosti a pivovarská brána se v 11hod otvírá, aby jí až do večera prošlo skoro 5000 nohou.

První důležitou součástí pohodového programu bylo Ferdinandovo pivo, kdy všichni mohli ochutnat nejen speciály a klasickou 11 a 12, ale i piva nefiltrovaná, spodně kvašená, prostě skutečná.

Druhým zázrakem pak bylo počasí, které nejen pivo podpořilo, ale i umožnilo všem, aby si v prosluněném areálu pivovaru užili příjemné odpoledne a večer.

Na dvou podiích hudební skupiny a zpěváci, ve stáncích gulášek i bramborové spirály (pivovarské slavnosti i abstinenty pohostí), na dětském palouku malování a soutěže DDM z Benešova, skákací hrad, rodeo, koňský povoz s ochutnávkami a pro dospěláky soutěž o největší pivní bříško (128cm) a poznávání výroby piva při prohlídkách pivovaru.

Prostě nám se líbilo a pokud i Vám, jsme rádi a těšíme se na slavnosti 2012. XX. Pivovarské slavnosti
XX. Pivovarské slavnosti
XX. Pivovarské slavnosti
XX. Pivovarské slavnosti
XX. Pivovarské slavnosti
XX. Pivovarské slavnosti

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše