Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Nabídka

Kromě spotřeby vlastního sladu přímo v pivovaru Ferdinand nakupují humnový slad v naší sladovně také některé středně velké české pivovary a také vyhlášená německá sladovna Weyermann, z níž se slad prodává do celého světa. Právě použití tradičních a staré technologie s vysokým podílem ruční práce je pro sladovnu Weyermann nejlepší vizitkou pro odběr sladu ze sladovny Ferdinand. Poslední dobou výrazně narůstá i prodej pytlovaného sladu do mnoha českých minipivovarů, jímž se snažíme s naší nabídkou a servisem vyjít vstříc.

Nabízíme jak slad volně ložený (při odběru většího množství), tak slad pytlovaný:

Klasický humnový slad český-světlý, balení v 25 a 50,-Kg pytlích s igelitovou všitou vložkou či bez (dle domluvy)-originální potisk (90% v odrůdové čistotě Bojos+Malz)

A dále nabízíme kvalitní speciální slady z již zmiňované sladovny Weyermann (slady jsou skladem v pivovaře Ferdinand, Benešov)

Speciální slady pytlované á 50kg (25 kg) s vložkou ze sladovny Weyermann-Bamberg-originální potisk:

 

Slad Mnichovský I (barva 14-17EBC)

Slad Mnichovský II (barva 22-25EBC)

 

Slad karamelový I (barva 80-100EBC)

Slad karamelový II (barva 110-130EBC)

Slad karamelový III (barva 140-160EBC)

 

Slad barevný III (barva 1 300-1 500EBC)

Pale Ale Malt

Carapils

Carared

Carahell

Vídeňský slad

Pšeničný slad světlý

Ostatní slady z nabídky sladovny Weyermann + kvasnice objednáváme dle konkrétních požadavků odběratelů (zboží dovážíme pravidelně jedenkrát do měsíce).

Více informací o sladovně Weyermann na webových stránkách www.weyerman.de, kde je i česká verze.

 

Na vyžádání pochopitelně zašleme i kvalitativní specifikace na náš slad světlý i slady speciální.

 

Objednávky přijímáme telefonicky nebo e-mailem.

Ceník dle domluvy.

Doprava pytlovaných sladů je hrazená kupujícím. Volně ložený slad dle domluvy.

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše