Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Restaurace a hospody

 

Domov Sue Ryder- Michelský dvůr

Domov Sue Ryder- Michelský dvůr

Restaurace s teplou i studenou kuchyní. Pořádání svateb, oslav, dobročinných akcí.

Restaurace Michelský dvůr se nachází v Praze 4 v klidném prostředí zahradního atria Domova Sue Ryder, kde v létě nabízí i venkovní zahrádku. Nekuřácká, bezbariérová restaurace s dětským koutkem.

Na čepu Ferdinand 11°, Ferdináda malina

Počet udělených hlasů: 0

Dát hlas

Kontakt:

Michelská 1/7, Praha 4, 14000


Otevírací doba: po-pá 11-18, so zavřeno, ne 11-18

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše