Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Restaurace a hospody

 

Dům pánů z Kunštátu a Poděbrad

Dům pánů z Kunštátu a PoděbradVelmi speciální piva si zaslouží velmi speciální místo! Velká ochutnávka piva se koná v paláci! Od dnešního dne zde můžete vychutnat i pivo Ferdinand Max a Sedm kulí.

Dům pánů z Kunštátu a Poděbrad (Řetezová 3, 110 00, Praha)
Je nejstarší ...dům v Praze. Z románského původu a pochází z doby kolem roku 1180, palác u Kunštátu se nachází na skrytém cul-de-sac v nejstarší části Starého Města. Je to jak UNESCO chráněnou památkou a "stroj času" architektonických stylů. Bývalý palác na Jiřího z Poděbrad, to bylo odsud, že on šel být korunován českým
králem v roce 1458.

Počet udělených hlasů: 0

Dát hlas

Kontakt:

Řetezová 3, Praha, 11000

E-Mail: kontakt@ukunstatu.cz

Otevírací doba: po - ne 8:15 - 22:00

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše