Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Restaurace a hospody

 

Galerie piva

Galerie pivaV prodejně naleznete velký výběr kvalitních piv z produkce desítek malých tuzemských i zahraničních pivovarů. Pivní speciály, dárkové pivní koše, kazety a vše co s pivem souvisí.

Příjemná obsluha Vás ráda seznámí s různými druhy piv, jejich výrobou a historií pivovarů, z kterých pochází.

Na čepu: různá piva pivovaru Ferdinand

Počet udělených hlasů: 0

Dát hlas

Kontakt:

Krimská 36, Praha 10,

Mobil: 702 400 573
E-Mail: http://www.galeriepiva.cz/
WWW: http://www.galeriepiva.cz/

Otevírací doba: po-pá 14-20.30, ne 15-20

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše