Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Restaurace a hospody

 

Restaurace Ferdinanda

Restaurace Ferdinanda

Restaurace Ferdinanda Vám nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. K dispozici je bar s příjemnou obsluhou, hudbou a v letních měsících zahrádka na dvoře. Můžete využít salonku s kapacitou 15míst. Samozřejmostí je organizování svatebních hostin, firemních a soukromých oslav a večírků.

Počet udělených hlasů: 0

Dát hlas

Kontakt:

Komenského 266, Hradec Králové, 50003

Mobil: 605 281 832
Telefon: 495 516 134
E-Mail: josef.koci@centrum.cz
WWW: www.ferdinanda.eu

Otevírací doba: po-čt od 10h do 23h, pátek od 10h do 24h, sobota od 11h do 23h

Restaurace Ferdinanda Restaurace Ferdinanda

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše