Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Soutěž

SOUTĚŽ O DVACET PIV

Výhercem soutěže je pan Zamrazil s novomanželkou. Blahopřejeme a děkuje za velice originální fotku.

Soutěž začíná v pondělí 17. 6. v 20:00 a skončí v sobotu 31. 8. v 20:00, kdy bude vyhlášen a kontaktován výherce.

NÁZEV: SOUTĚŽ O DVACET PIV

PODMÍNKA SOUTĚŽE: Zaslání zajímavé fotografie na téma: Léto s Ferdinandem.

VÝHRA: Dvacet piv dle vlastního výběru

Fotografie posílejte na: soutez@pivovarferdinand.cz. Z došlých fotografií vybereme nejzajímavější. Autor získá dvacet piv. Posílejte s předmětem "Fotka za dvacku". Kromě fotografie uveďte své celé jméno a popisek k fotce. Nám do mailu navíc i trvalou adresu.  Při nesplnění těchto požadavků nemusí být Váš hlas započítán.

8.8.2013
Foto foto

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše