Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Soutěž

Soutěž o volné vstupy na festival Rockování 24. 8. 2013 Mnichovice u Prahy.

Výherci soutěže:

J. Švejnoha

V. Rufer

P. Srnová

Z. Staňková

M. Kraft

K. Pohlídalová

Výherci byli kontaktováni prostřednictvím emailu.

Soutěžní otázka: Pořadatel festivalu společně s naším pivovarem věnuje prvním příchozím na festival pivo zdarma. Tipnete si, kolik piv to celkem bude?

a) 150

b) 200

c) 100

Podmínka soutěže: Předmět emailu musí být označen „Rockování s Ferdou“. Volný vstup vyhraje nejrychlejších šest správných odpovědí. Email musí obsahovat jméno a příjmení soutěžícího.  Volný vstup bude k vyzvednutí na místě v pokladně festivalu na základě předložení průkazu totožnosti.

Správné odpovědi zasílejte do 18. 8. do 23h na email: soutez@pivovarferdinand.

8.8.2013

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše