Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Napsali jste nám

28.5.2011

Všechna čest Vašemu pivovaru. Vaříte pivo, které převyšuje Prazdroj!

petrkarel@sikora@seznam.cz

29.4.2011

Zdravím Vás, jako bývalý benešák jsem minulý týden navštívil hospodu Na Símalce a pil jsem točené pivko Ferdinand opravdu s velkou chutí. Skutečně velmi lahodné a kvalitní pivo.

arny@kovarov@seznam.cz

23.4.2010

 Vážení přátelé pivního moku,

tento týden jsme měli možnost ochutnat pivo z benešovského pivovar Ferdinand a to konkrétně polotmavou třinácku nazvanou Sedm Kulí.

Polotmavá třinácti stupňová třináctka převážně všem velmi chutnala, což dokazuje i umístění v našem hodnocení. Toto znamenité pivo se umístilo na druhé příčce.

Já jsem měl možnost toto pivo ochutnat již dříve a velice mě chutnalo. Dle mého názoru je to výborné pivo s příjemnou jemně nasládlou, karamelovou příchutí a bohatou pěnou. Je to jedno z těch poctivých piv, které jsou vyráběny tradičními postupy a s použitím nejlepšího žateckého chmele.

Velice příjemná harmonie chutí, za kterou si sládek benešovského pivovaru zaslouží pochvalu.

Ladislav Lukács, Velká na Veličkou, Horňácký Šenk

20.4.2010

 Dobrý den pane řediteli,

koupil jsem si u Vás tu novou nefiltrovanou patnáctku a musím uznat, barvu, vůni, ale i chuť má vynikající. Nemám s čím to porovnat, protože nefiltrovanou patnáctku myslím nikdo nedělá. Klasickou vaří vlastně Svijany, jmenuje se Baron, ale to vy víte.

Nasadili jste laťku hodně vysoko, ale jen tak dál. Držím Vám palce.

Dej Bůh Štěstí

Michal Vindemann SPP

 12.1.2009

 Dobrý den,

musím Vám napsat několik řádek o Vašem skvělém pivu. Před časem (cca 2 roky) jsem si náhodně zakoupil Váš ležák 12, zkouším totiž rád různé druhy piva, protože každé má svojí charakteristickou chuť. Sice se to kolem mě hemží všude Plzní (protože jsem Pražák a holt je na každém kroku), ale báječná chuť Vašeho piva mě oslovila okamžitě. Ferdinand 12 má totiž skutečně "pivní chuť", je to kořenité pivo, které je skutečně plné pivní chuti a není to jen něco, co pivo jen připomíná (pozn. např. Krušovice....). Od té doby pravidelně kupuji pouze uvedeného Ferdinanda a všechny své známé seznamuji touto skvělou značkou.

Přeji Vám, aby se Vám - tj. celému pivovaru dařilo a "nepřeválcovaly" Vás ostatní velké pivovary, které na Vás jen těžko dosáhnou svojí kvalitou. Už nějakou dobu jsem si říkal, že si ve svém nabitém programu najdu čas a že Vám napíšu. Vaše pivo je opravdu skvělé a kdo u mě ochutnal, ten u něj již zůstal.

Zdravím, s pozdravem Radek Jileček - Praha

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše